ترسیدن بازار مرکزی افزایش آمریکا نیویورک

ترسیدن: بازار مرکزی افزایش آمریکا نیویورک نیویورک روز گذشته بانک مرکزی افزایش قیمت طلا

جریمه ۷۵ هزار دلاری سرخابی‌ها در آسیا!

کنفدراسیون فوتبال آسیا سرخابی ها را به علت حضور بیش از اندازه تماشاگران جریمه کرد. جریمه ۷۵ هزار دلاری سرخابی ها در آسیا! عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

خیلی به تیم ملی امیدوارم/ آینده روشنی در انتظار آزمون است ، دایی

علی دایی، اسطوره فوتبال کشور عزیزمان ایران به حمایت از سردار آزمون پرداخت و ابراز امیدواری کرد که این بازیکن در جام جهانی روسیه عملکرد قابل قبولی دا..

ادامه مطلب

شرط ستاره‌های استقلال جهت تمدید قرارداد

به گزارش خبرآنلاین؛ امید ابراهیمی و وریا غفوری از جمله بازیکنانی هستند که قراردادشان در آخر فصل تمام می شود و هواداران دوست دارند در تیم بمانند. این دو باز..

ادامه مطلب

پیروزی پرگل یوونتوس برابر بنونتو با هت تریک دیبالا

به گزارش مهر، هفته سی و یکم رقابتهای فوتبال سری آ ایتالیا روز شنبه پی گرفته شد و طی آن تیم یوونتوس در زمین بنونتو به برتری ۴ بر ۲ دست یافت. ..

ادامه مطلب

حمله نافرجام شبانه جهت آتش زدن کلوب پرسپولیس

دو فرد ناشناس که قصد داشتند ساختمان کلوب پرسپولیس را به آتش بکشند، موفق به این کار نشدند.  حمله نافرجام شبانه جهت آتش زدن کلوب پرسپ..

ادامه مطلب

تشکر خاص عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس از طلبکاران بخشنده!

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس گفت: از کسانی که به هر ترتیب مطالباتی از سال‌های گذشته داشته‌ و آنها را بخشیده اند تقدیر می کنم.  تشکر خاص..

ادامه مطلب

نایب رییس فیفا از زندان آزاد شد

به گزارش ایسنا و به نقل از EFE، آنخل ماریا ویار بعد از دو هفته توانست از زندان رهایی پیدا کند. نایب رییس فیفا امروز (سه شنبه) با وثیقه ۳۰۰ هزار یورویی از زن..

ادامه مطلب

بازیکن ۲۰۰ میلیون یورویی!

پاریسن ژرمن جهت جذب نیمار مصمم است و باید دید با پرداخت بیش از ۲۰۰ میلیون یورو، رکورد انتقال پل پوگبا را می شکند؟ بازیکن ۲۰۰ میلیون یورویی! ..

ادامه مطلب