ترسیدن بازار مرکزی افزایش آمریکا نیویورک

ترسیدن: بازار مرکزی افزایش آمریکا نیویورک نیویورک روز گذشته بانک مرکزی افزایش قیمت طلا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تشکر خاص عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس از طلبکاران بخشنده!

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس گفت: از کسانی که به هر ترتیب مطالباتی از سال‌های گذشته داشته‌ و آنها را بخشیده اند تقدیر می کنم. 

تشکر خاص عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس از طلبکاران بخشنده!

تشکر خاص عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس از طلبکاران بخشنده!

عبارات مهم : فوتبال

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس گفت: از کسانی که به هر ترتیب مطالباتی از سال های گذشته داشته و آنها را بخشیده اند تقدیر می کنم.

به گزارش مهر، حمیدرضا گرشاسبی راجع به ارسال مدارک این کلوب جهت حضور در مسابقه های فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا گفت: کارها مورد نیاز از سوی کلوب جهت تهیه و اخذ مجوز حرفه ای سازی از کنفدراسیون فوتبال آسیا صورت گرفت و همان گونه که اعلام شد موارد درخواستی تحویل فدراسیون فوتبال شده است هست. جهت این منظور تلاش شبانه روزی در کلوب صورت گرفت تا این اقدام در موعد مقرر انجام شود و خوشبختانه از نظر فدراسیون این مدارک کامل بود.

تشکر خاص عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس از طلبکاران بخشنده!

وی ادامه داد: در این ارتباط مهم است از همراهی و کمک های فدراسیون فوتبال جهت این منظور، همچنین حمایت های وزارت ورزش و جوانان و البته تلاش مدیران، معاونان و پرسنل کلوب در بخش های مربوطه تقدیر و تقدیر کنیم.

گرشاسبی خاطرنشان کرد: جهت همگان محرز است که با توجه به مشکلات، انجام این امر تا چه میزان جهت تمام ارکان سخت و سخت بوده هست. همچنین تقدیر می کنیم از آن دسته عزیزانی که به هر روی در زمره طلبکاران قرار دارند و با صبوری و موکول کردن وصول مطالبات خود به آینده و زمانی که کلوب در شرایط مالی مطلوب تری قرار بگیرد جهت نیل به این هدف، خوش حالی دل هواداران و حفظ تیم در لیگ قهرمانان آسیا به کلوب پرسپولیس کمک کرده اند.

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس گفت: از کسانی که به هر ترتیب مطالباتی از سال‌های گذشته داشته‌ و آنها را بخشیده اند تقدیر می کنم. 

وی تصریح کرد: بی تردید جبران این تعصب و دوستی ها میسر نیست و جهت آن نمی توان ارزش مالی قائل شد ولی با حرکتی که شروع شده است است و با حمایت هایی که ارکان متفاوت صورت خواهند داد، امیدواریم در آینده نزدیک شاهد ایجاد تناوب اقتصادی حرفه ای و درست جهت فوتبال باشیم تا کلوب ها با رسیدن به حقوق واقعی خود، همانگونه که در عرصه بین المللی تعریف شده است هست، نه تنها این تعهدات بر جای مانده از گذشته تادیه شود بلکه با فراهم شدن امکانات مالی شاهد رونق هر چه زیاد فوتبال در کشورمان باشیم.

واژه های کلیدی: فوتبال | پرسپولیس | کنفدراسیون آسیا | لیگ قهرمانان آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs