ترسیدن بازار مرکزی افزایش آمریکا نیویورک

ترسیدن: بازار مرکزی افزایش آمریکا نیویورک نیویورک روز گذشته بانک مرکزی افزایش قیمت طلا

گت بلاگز اخبار حوادث اعتراف شیطان به آزار 3 دختر در هوا آب

شیطان شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران در تازه‌ترین اعترافاتش به آزار 3 دختر در هوا آب اعتراف کرد. تاکنون 2تن از قربانیان با مراجعه به دادگاه کیفری از وی شکایت کرد

اعتراف شیطان به آزار 3 دختر در هوا آب

عبارات مهم : شیطان

شیطان شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران در تازه ترین اعترافاتش به آزار 3 دختر در هوا آب اعتراف کرد. تاکنون 2تن از قربانیان با مراجعه به دادگاه کیفری از وی شکایت کرده اند.

به گزارش جام جم، 15 مرداد امسال، دختری 17ساله به نام سحر، همراه پدرش به یکی از کلانتری های پایتخت مراجعه کرد و گفت: «ساعت 20 امشب از ایستگاه متروی شهید باقری پیاده شدم. در مسیر منزل مان بودم که ناگهان مردی غریبه از پشت سر دهانم را گرفت و مرا به زور به چند متر دورتر برد. هنگامی که به کوچه ای خلوت رسیدیم، با ضرب و شتم و ترساندن مرا داخل یک هوا آب انداخت و مورد آزار و اذیت قرار داد. سپس یک شال دور گردنم پیچید و بشدت فشار داد. داشتم خفه می شدم ولی توانستم با تقلای زیاد خودم را رها کنم. آن مرد، لهجه افغانی داشت و بعد از دزدی تلفن همراهم، متواری شد.»

با ثبت این شکایت، تحقیقات جهت شناسایی متهم شروع شد تا این که پدر شاکی سرنخی از مرد افغان به دست آورد و با مراجعه به پلیس گفت: «بعد از این که دخترم ماجرا را برایم تعریف کرد به محل اتفاق رفتم و آنجا را زیرنظر گرفتم. دقایقی پیش پسری موتورسوار را در حال پرسه زنی و ایجاد مزاحمت جهت یک زن دیدم. به او مشکوک شدم و تعقیبش کردم. او وارد یکی از ساختمان های نزدیک ایستگاه مترو شد.» ماموران بسرعت به محل اعزام شدند و پسر 19 ساله افغان را دستگیر کردند.

اعتراف شیطان به آزار 3 دختر در هوا آب

رحیم در مواجهه حضوری با سحر به جرم خود اعتراف کرد و جهت انجام تحقیقات مقدماتی به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد. او گفت: «من کارگر شهرداری هستم و کارم رنگ آمیزی جدول ها و آسفالت کردن خیابان هاست. روز اتفاق در حال پرسه زنی با موتورم بودم که شاکی از ایستگاه مترو بیرون آمد. خیابان خلوت بود. به سمت شاکی رفتم و از پشت سر دهانش را گرفتم. او را به زور به محلی خلوت بردم و در هوا آب کنار خیابان مورد آزار و اذیت قرار دادم. شال گردن را هم دور گردنش انداختم و فشار دادم تا نتواند داد و بیداد کند. سپس گوشی اش را دزدیدم و متواری شدم. موقع فرار گفتم حق نداری تا هنگامی که سوت نزده ام، از هوا آب بیرون بیایی وگرنه تو را می کشم.»

شیوه متهم در ربودن و آزار و اذیت سحر، احتمال قربانی شدن افراد دیگر را زیاد کردن داده بود. از طرفی پدر سحر مدعی شده است بود دختر یکی از همسایه ها هم پیش از این مورد آزار و اذیت متهم قرار گرفته ولی شکایت نکرده است.

شیطان شرق پایتخت کشور عزیزمان ایران در تازه‌ترین اعترافاتش به آزار 3 دختر در هوا آب اعتراف کرد. تاکنون 2تن از قربانیان با مراجعه به دادگاه کیفری از وی شکایت کرد

چند روز بعد از دستگیری متهم، خانواده دومین قربانی نیز به دادگاه مراجعه کردند تا دومین شکایت هم در پرونده ثبت شود. راحله 17 ساله راجع به روز اتفاق گفت: «شب بود. از ایستگاه متروی باقری پیاده شدم ولی ناگهان متهم از پشت سر دهانم را گرفت. مرا به زور به هوا آب برد و مورد آزار و اذیت قرار داد. لحظات زیادی با او درگیر بودم ولی با مشت و لگد به من می زد. یک پارچه را هم دور گردنم پیچید تا خفه ام کند ولی موفق به این کار نشد. موقع فرار کردن به من گفت تا سوت نزدم حق نداری از هوا آب بیرون بیایی وگرنه تو را می کشم.» چند روز بعد از راحله، افسانه 17 ساله هم به عنوان سومین قربانی مرد آزارگر، شناسایی شد.

با شناسایی سه قربانی، رحیم جهت تکمیل تحقیقات به دادگاه انتقال یافته شد. او با اعتراف مجدد گفت: «من یک تی شرت اضافه می پوشیدم تا دخترانی را که می دزدیدم خفه کنم. هر سه آنها را هم هنگام پرسه زنی با موتور شناسایی کردم.» با ثبت این اعترافات و تائید وقوع تعرض به سحر به وسیله پزشکی قانونی، تحقیقات مقدماتی به آخر رسید و قرار است بزودی وقت محاکمه تعیین شود.

واژه های کلیدی: شیطان | اعتراف | قربانی | دادگاه | تحقیقات | شناسایی | ایستگاه | اعترافات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs